Animantoloji

Lütfen bekleyin...

  Lütfen bekleyin..

Anime Dr.Slump: Arale-chan

Dr.Slump: Arale-chan

Hikaye, Penguen Kasabası'nda yaşayan ve Dr. Slump adıyla bilinen Senbee Norimaki adındaki bir bilim adamının 13 yaşındaki bir kız görünümünde olan Akane adında bir robot yapmasıyla başlar. Akane, küçük bir kız gibi görünmesin rağmen inanılmaz derece güçlü ve beceriklidir. Ama Penguen Kasabasındaki tek anormal kişi o değildir. Aslına bakılırsa bu kasabanın tamamı anormaldir. Çevredeki bütün hayvanlar ve hatta dağlar taşlar insan gibi konuşup hareket edebilmektedirler. Hatta kasabada uzaylılar bile dolaşmaktadır. Bu garip insanların ve yaratıkların birbirleriyle olan garip ilişkilerinin yanı sıra Dr. Slump'ın yaptığı acayip aletler de ortamı daha da garipleştirip, inanılmaz sorunlara neden olmaktadır.

Bölüm Ekle
 • 23
  Bölüm Yüklü
 • 1
  Beğenmeler
 • 1
  Takipçiler
 • 45
  Gösterim
 • 0
  Liste
 • 23
  Upload
İletişim

Animantoloji anime izleme platformu ile iletişime geçmek için Facebook, Discord veya forumları kullanabilirsiniz.

22 Beğenme
2017-12-17 20:02:52

Heat The Soul - Spiritual Awakening

Bleach'in Android ve IOS cihazlarda oynayabileceğiniz oyunu olan Heat the Soul: Spiritual Awakening (Eski adı sadece Spiritual Awakening) Bleach severler arasında gün geçtikçe daha da ün kazanıyor. 

Ücretsiz olarak indirip gelişebileceğiniz Heat the Soul, anlaşılması kolay bir sisteme sahip.

Oyunun bir diğer güzel yanı ise oyunun manga hikayesini takip ediyor olması. Bunun yanında arena savaşları ile diğer kullanıcılar ile yarışabilirsiniz.

Bleach severlerin özlem gidermesi için çok güzel bir yol olduğunü düşünüyorum. En azından benim için öyle :)


Google play linki: Tıkla
Apple: Tıkla


8 Beğenme
2018-02-18 12:10:26

Güvenlik

Animantoloji anime izleme platformu HTTPS ile iletişimi güvenceye almıştır. Ayrıca veritabanındaki hassas bilgiler (örneğin şifreler) direk depolanmaz. Şifrelerinizin doğrulama kodları oluşturulur, ve bu veri giriş yaparken kullanılır. Yani aslında şifrenizi biz bile göremeyiz.

6 Beğenme
2017-12-17 20:12:29

 • Gönderi yok